Сторінка здоров'я


Тренування 7 хвилин

 Do this exercises every day

Чудові вправи викладені на сайті WORKOUT

Розтяжка необхідна у повсякденному житті, навіть якщо ви не плануєте займатися спортом. Науково доведено, що регулярна розтяжка допомагає зменшити жорсткість м'язів, зняти біль, покращити гнучкість та зняти стрес. Є переваги в розтяжці розслаблених м'язів після сну та зняття будь-якої напруги, пов'язаної з тим, як ви спали. Це також чудовий спосіб вирівняти правильну поставу на наступний день.







10 правил для покращення здоров’я
Коли справа доходить до здорового способу життя, послідовність стає ключовим фактором. Якщо ви не хочете почуватись мляво, страждати від зайвої ваги, то повинні перестати бути ледачими. Це все стосується створення послідовного способу життя, якому сприяє здорове харчування та рух протягом всього дня!
Тренер Ерін Опрі стверджує, що, наприклад, в питаннях харчування вона теж не ідеальна, але коли балує себе чимсь некорисним, то впевнена, що з трьох разів приймання їжі — два точно будуть здоровими. В дні, коли болить все тіло і вона почувається втомленою, все одно встає і рухається, тому що якщо продовжувати лежати в такому стані, самопочуття тільки погіршується.
Отож, щоб постійно підтримувати здоровий спосіб життя, Ерін рекомендує дотримуватись таких правил:

1. Робіть, як мінімум, 10 000 кроків кожного дня

Це хороший приклад для послідовності. 10 000 кроків — приблизно 8 км. Якщо ви не знаєте, як їх пройти, спробуйте:
  • припаркуватись подалі від місця призначеної зустрічі чи роботи;
  • використовувати сходи, а не ліфт;
  • вигулювати собаку;
  • провести хоча б половину перерви, прогулюючись на свіжому повітрі.

2. Вчіть своє тіло бути послідовним в виконанні вправ

Коли ви намагаєтесь впровадити в своє життя здорову звичку, ваше тіло точно знає, навіщо це і реагує відповідним чином. Якщо ви можете відмовитись від солодощів протягом тривалого періоду, ваше тіло не буде жадати їх у великій кількості, і коли ви все-таки скуштуєте щось солоденьке, цукор не приноситиме такого задоволення, як раніше.

3. Снідайте

Багато людей звикли не снідати зранку, але сніданок насправді дуже важливий. Кожного дня ви будете прокидатись голодними, і це добре, тому що означає, що ваш організм очікує на їжу і готовий до метаболізму.

4. Потійте

Потовиділення — природна функція людського організму. Завдяки цьому процесу при підвищеній температурі тіла чи фізичних навантаженнях воно охолоджується, а беручи участь в терморегуляції, піт оберігає наш організм від перегрівання.

5. Ставте довготермінові цілі

Дотримання дієти — це короткотермінова ціль, яка передбачає вживання соку протягом 10 днів для очищення, 3-денне голодування, 30 днів без вуглеводів. Але насправді вам потрібне здорове харчування протягом всього життя.

6. Будьте активні протягом дня

Одна година в тренажерному залі — це ще не активний спосіб життя. Постійне відвідування спортзалу — це, звичайно, добре, але, щоб залишатись стрункими, рухатись потрібно протягом всього дня.

7. Одне тренування не зробить вас сильними, а один день без ваги не зруйнує нічого

Послідовність може бути досягнута шляхом дотримання здорового способу життя протягом 80% вашого часу. Але кожному потрібен день для відпочинку, тому не звинувачуйте себе ні в чому, а насолоджуйтесь життям.

8. Один прийом їжі не робить вас ні здоровим, ні товстим

Те, що одного дня ви з’їли лише салат на обід, не означає, що ви втратите вагу. У всьому потрібна послідовність. Тому вчіться вибирати кращі продукти і вживати їх щодня, а це також допоможе вам утримуватись від спокуси з’їсти щось некорисне.

9. Пийте воду протягом всього дня

Якщо ваш організм не отримує достатньої кількості води перед тренуванням, ви не отримаєте хорошого результату, навіть якщо прикладатимете до цього максимум зусиль. Кров приносить кисень до ваших м’язів та мозку, але вона містить дуже мало води. А чим більше ви потієте, тим більше води вам потрібно випивати.

10. Не відмовляйте собі в особливих випадках

Це означає, що якщо вам захотілось нездорової їжі, то дозвольте собі її, але не зловживайте. Помірність під час дотримання послідовності є найбільшим ключем до підтримання здорового способу життя.






5 СОВЕТОВ: ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ, ПРЕЖДЕ ЧЕМ ЗАНЯТЬСЯ КАКИМ-ЛИБО ВИДОМ СПОРТА
Согласно некоторым важным правилам, занятия спортом означают правильную тренировку. Domyos даст вам 5 советов, чтобы помочь вам достичь ваших целей в спорте.

СДЕЛАЙТЕ ХОРОШУЮ РАЗМИНКУ ПЕРЕД ЗАНЯТИЕМ
Разминка перед тренировкой просто необходима. Она позволяет разогреть мышцы и подготовить их к нагрузке. Очень важно сделать несколько упражнений на разминкуперед занятием : вы увеличиваете ваши шансы на увеличение результативности, а самое главное, вы можете предупредить травмирование.

СДЕЛАЙТЕ ХОРОШУЮ РАСТЯЖКУ ПОСЛЕ ЗАНЯТИЯ
Ваша тренировка близится к концу, а вы уже про себя думаете « завтра точно будет все болеть ! » ? Для предотвращения появления боли в мышцах : сделайте несколько упражнений на растяжку сразу после тренировки. Таким образом вы сможете избежать остывания мышц и появления травмрастяжений, воспаления сухожилий и т.д

ЗНАЙТЕ СВОИ ВОЗМОЖНОСТИ
Вы возвращаетесь к занятиям спортом и уверены в том, что сразу сможете перескочить на другой уровень ? Будьте осторожны, это может только усугубить ситуацию ! Прислушайтесь к вашему телу : придерживайтесь этого правила. Запомните :

·        Нет смысла устанавливать рекорды : не возвращайтесь к спорту в интенсивном ритме
·        Измеряйте пульс и чередуйте ваши тренировки : вы можете начать с одного занятия в три дня, затем через день
·        Не преодолевайте собственные границы, не насилуйте себя и избегайте слишком быстрых темпов
·        Замедлите ритм и сделайте небольшую паузу, если у вас возникло малейшее болезненное ощущение

ХОРОШО ПЕЙТЕ
Вода – самое ценное питательное вещество для нашего организма. К слову, мышцы на 80% состоят из воды. Обильное питье пригоняет больше крови к мозгу, снабжает питательными веществами мышцы и способствует процессу компенсации энергетических затрат. Так как во время тренировки выводится из организма большое количество воды, вам следует много пить также потому, что таким образом можно избежать травмирования, появления воспаления сухожилий, судорог, чрезмерной усталости, перегрева и проблем с пищеварением.
Вы оптимизируете ваши спортивные результаты и намного улучшите ваши физические способности.

ВЕДИТЕ ПРАВИЛЬНЫЙ ОБРАЗ ЖИЗНИ
Чтобы пребывать в наилучшей форме во время занятий спортом, начните вести здоровый образ жизни ! Разнообразное питание фруктами и овощами превнесет вклад в ваше равновесие и железное здоровье. Сложные углеводы, такие как рис и макаронные изделия, обеспечат вам необходимую энергию, чтобы приступить к тренировке. Подберите правильное питание в зависимости от вида спорта и его интенсивности.
Качество сна тоже крайне важно в занятиях спортом. Регулярно предоставляйте себе время на отдых, чтобы быть полным сил !
Сон способствует восстановлению : если вы хорошо отдохнете, вы добьетесь большего в вашем виде спорта !


Що таке "булінг" та чому про нього треба знати всім батькам:
·       Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном "булінг", пояснюють в Біляївському районному центру соціальних служб для сім'ї, молоді та дітей,  – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.
·       Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.
·       Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їхподальшого життя.
Як зрозуміти, що дитина є жертвою булінгу
·       Діти, які страждають від булінгу, можуть не хотіти йти до школи або ж можуть плакати, вигадувати хворобу у шкільні дні.
·       Вони не беруть участь у спільній класній діяльності, соціальних заходах.
·       Часто у дитини змінюється поведінка: вона усамітнюється, поводить себе незвичайно.
·       Дитина починає губити гроші або речі, приходить додому у порваному одязі чи з поламаними речами. Коли ви її запитуєте, що трапилося - не можуть реалістичо пояснити.
·       Може почати говорити про те, що кине школу, пропускає заходи, в яких приймають участь інші учні.
·       Відсутність контакту з однолітками: немає друзів, зідзвонювань, не ведеться переписка у соцмережах, похід до школи і повернення звідти наодинці, немає у кого запитати домашнє завдання.
·       Психосоматичні ознаки: часті хвороби, наприклад, ломота в тілі, болі в животі, вірусні інфекції.
·       Обмальовані руки або специфічні малюнки на полях у зошиті.
·       Бажання іти до школи іншою дорогою, аніж та, якою йдуть усі інші діти.
                  Що робити батькам
·       У першу чергу заспокойтесь, і тільки після цього починайте розмову з дитиною.
·       Дайте відчути, що ви поруч, готові підтримати та допомогти, вислухати та захистити.
·       Запевніть дитину, що ви не звинувачуєте її у тому, що відбувається, і вона може говорити відверто.
·       Пам’ятайте, що дитині може бути неприємно говорити на цю тему, вона вразлива у цей момент. Будьте терплячими та делікатними.
·       Спробуйте з’ясувати все, що зможете, проте не повторюйте ті ж самі запитання по декілька разів, допитуючись.
·       Запропонуйте подумати, які дії допоможуть дитині почуватися у більшій безпеці зараз (наприклад, бути певний час ближче до дорослих, не залишатися після уроків тощо).
·       Розкажіть дитині, що немає нічого поганого у тому, щоб повідомити про агресивну поведінку щодо когось учителю або принаймні друзям. Поясніть різницю між “пліткуванням” та “піклуванням” про своє життя чи життя друга/однокласника.
·       Спитайте, яка саме ваша допомога буде корисна дитині, вислухайте уважно. Можливо ви запропонуєте свій варіант. Це допоможе розробити спільну стратегію змін.
·       Пам’ятайте, що ситуації фізичного насилля потребують негайного втручання з боку батьків та візит до школи.
·       Спільно з дитиною шукайте нові способи реагування на ситуацію булінгу.
·       Обговоріть, до кого по допомогу дитина може звертатися у школі: до шкільного психолога, вчителів, адміністрації, дорослих учнів, охорони, батьків інших дітей.
·       Важливо усвідомити, чому саме дитина потрапила у ситуацію булінгу. Рекомендуємо з цим звернутися до дитячого психолога.
·       Підтримайте свою дитину у налагодженні дружніх стосунків з однолітками.
·       Поясніть дитині, що зміни будуть відбуватися поступово, проте весь цей час вона може розраховувати на вашу підтримку.






Вправи для схуднення. Комплекс вправ.


У важкій боротьбі за ідеальну фігуру у нас не завжди є можливість відвідувати спеціалізовані спортзали. Але це не означає, що боротьба програна, для таких жінок були придумані вправи, розраховані для домашніх умов. Для того, щоб в домашніх умовах досягти бажаного результату прислухайтеся до порад фахівців. З їх допомогою ви дізнаєтеся, яким вправам варто віддати перевагу для досягнення оптимальних результаті

                                  Настрій на схуднення

Ефективність від вправ багато в чому залежить від вашої дисципліни і бажання працювати над собою. Цей фактор можна назвати одним з найважливіших в ефективності вправ. Займайтеся регулярно і завжди з гарним настроєм. У тиждень не менше трьох разів і 40 хвилин приділяйте всьому комплексу в день тренування. Ті вправи, які ви вважаєте за потрібне виконувати повинні приносити вам задоволення, так як вони змінюють вас в кращу сторону. Під час тренування у вас має бути завжди гарний настрій, займайтеся із задоволенням, думайте про те як прибрати складки з живота.
Будь-який тренер з багаторічним стажем підтвердить, що якщо ви саме так і будете робити, то здивуєтеся, як швидко схуднете. І, навпаки, при відношенні до занять як до чогось неприємного і важкого, результатів вам не бачити.

             Що необхідно для вправ для схуднення живота:

  • Гантелі, які розбираються, їх діапазон ваги повинен становити від трьох до шістнадцяти кілограм.
  • Вузька лава, у якій оббивка буде пружинити.
  • Спеціалізований килимок для занять.
  • Підберіть форму з «дихаючих» матеріалів. Комфорт – головний критерій.
  • Спортивне взуття з твердою підошвою. Зручність – головний критерій.
Будь-які вправи, домашні не є винятком – починаються зі спеціальної розминки. Навіть елементарна розминка допоможе прибрати живіт. Метою розминки є хороший розігрів м’язів, який змусить їх, включиться в роботу. Якщо ви проігноруєте її, то можете потім пошкодувати, так як це загрожує серйозними травмами. Починати займатися варто з бігу не більше п’яти хвилин або спортивної ходьби, при цьому високо піднімаючи коліно. Після чого приступити до нахилів у всі чотири сторони. Приділяємо три хвилини нахилам для кожної сторони. Виконувати цю вправу необхідно в інтенсивному темпі. А для закінчення розминки на дому підготуємо м’язи рук. Спробуйте плисти брасом і кролем в повітрі, при цьому обертатися повинні руки у всіх суглобах (кисті, лікті, плечі). Не сумнівайтеся в корисності цих вправ.

               Основний комплекс вправ для схуднення живота.

Перша вправа Класика жанру, так би мовити.
Будемо качати прес. Ступні фіксуємо, ноги в колінах зігнуті. Зміцнюватися будуть м’язи верхньої області живота. Видих – згинаємося і опускаємо голову, вдих – повертаємося в положення лежачи. Як і всі інші вправи постарайтеся, як можна раз виконати і це за один підхід. Ну і як завжди постійно збільшуємо навантаження до трьох підходів.
Друга вправа Тепер займемося талією.
Доведеться тепер попрацювати нашим м’язам в нижній області живота. Лягаємо на килимок, на спину, руками вхопитеся за досить важкий предмет, бажано нерухомий. Це необхідно для вашої фіксації. Ноги зігнуті в колінах. На кожному видиху піднімаємо ноги над головою. При вдиху опускаємо їх.
Третя вправа. Потрібно щоб опрацювати стегна.
А прес і талія працюватимуть за рахунок утримання рівноваги.
Тепер потренуємо наші стегна, що б вони стали стрункими. Виконуємо випади на одну ногу. Починаємо з правої ноги, робимо досить великий крок вперед, вдих, коліно лівої ноги опускається до підлоги. Під час повернення у вихідну позицію повільно видихаємо. Руки поставте на талію. Ноги повинні чергуватися. Для початку вистачить п’ятнадцяти вправ для одного підходу. У міру свого зростання збільште до 30 за один підхід з трьох.
Четверта вправа. Це покращує форму вашого бюста.
Під час схуднення м’язи, які підтримую груди пружною, теж виснажуються. І як наслідок груди обвисають. І зараз ми будемо їх зміцнювати. Лежачи на спині, на лаві, на вдиху розводимо руки в сторони (в руках гантелі). Зводимо їх назад до грудей і видихаємо. Для перших разів достатньо 12 вправ для одного підходу. Але потім збільште до трьох підходів. Також не забувайте збільшувати вагу гантелей. Це вправи і всі інші допоможуть зробити талію тонкою і добитися плоского живота.
П’ята вправа
З його допомогою ми позбуваємося сантиметрів з внутрішньої частини сідниць і стегон. Необхідно виконати двадцять присідань за один підхід. Ноги розводимо на ширину плечей, руки поставлені на талії. Робимо глибокі присідання, супроводжуючи їх глибокими вдихами. Повертаючись у вихідне положення – видихаємо. Спина рівна, ні яких нахилів. З часом збільшіть навантаження, з одного підходу до трьох. Перерви між підходами повинні бути близько хвилини. І всього через парочку тижнів можете присідати з гантелями в руках.
Шоста вправа. Ну, куди ж без обруча?
З його допомогою можна не тільки зменшити свої обсяги, але і поліпшити обмін речовин, що є невід’ємною частина в комплексному схудненні. А також він розбиває целюліт. Мінімум час, витрачений на обруч – десять хвилин в день. Але врахуйте, це час, вказаний без перерви. Не втримали обруч, ну що ж, піднімаємо його, засікаємо нові десять хвилин і вперед крутити.
Безсумнівно, що тут ми перерахували далеко не всі способи, завдяки яким ви зможете боротися із зайвою вагою. Але це база, на яку ви зможете спиратися у виборі подальших вправ. Сподіваємося, що кількість ваших вправ буде зростати і не тільки для живота, але і для інших частин тіла. Адже це шлях до вдосконалення. Якщо ж важко почати такі силові вправи, тому починайте з бодіфлекса для живота і боків.

Важливо!

Що б ці вправи подіяли максимально ефективно на вас, відкоригуйте своє харчування. Адже безглуздо займати спалюванням жирів, а потім знову їх вживати їжу. Увечері не переїдайте. Віддавайте перевагу овочам і фруктам. Один раз на тиждень намагайтеся влаштовувати для організму розвантажувальний день. І результат від ваших старань обрадує навіть раніше, ніж ви мрієте.

 Правила виконання вправ для пресу
  • Вправи для зміцнення м’язів пресу виконуйте по три рази на день, або, як кажуть в спортивному світі, за три підходи. Зробивши весь комплекс один раз, робіть перерву, потім приступайте до наступного підходу.
  • Виконання вправ може виявитися для вас завданням більш важкою, ніж здавалося вам на перший погляд. Наприклад, повторити три рази віджимання або нахили в потрібній кількості. В цьому випадку необхідна кількість виконується в перший підхід, в інші — по мірі можливості.
  • Вправи для пресу виконують тільки м’язи преса, і це не помилка у вживанні слів, а одна з необхідних вимог. Руки, шия, ноги виконують тільки допоміжні функції.
  • З наповненим шлунком виконувати вправи для пресу, які зміцнюють м’язи живота, не можна! Обов’язково дотримуйте правило: після їжі потрібно почекати 2:00.
  • Намагайтеся під час вправ виконувати правильні вдихи і видихи. Якщо після тренування м’язи почнуть хворіти — це абсолютно нормальне явище, продовжуйте робити вправи і не завершуйте свої заняття, біль поступово пройде.
  • Прагніть скоріше зробити живіт плоским? Потрібно прибрати зайвий жир? Всі вправи для пресу виконуйте на хорошій швидкості, з динамікою, без уповільнення.
  • Виконуючи вправи навпаки, повільно, ви зможете досягти ефекту «сталевого» живота, і на пресі з’являться знамениті «кубики».
  • Не пропускайте тренування, дотримуйтесь регулярність ваших занять. Будь-який успіх повинен бути закріплений, і саме регулярність допоможе це зробити.
  • Запам’ятайте: одними вправами прибрати ненависний жир повністю не можна. Тільки в поєднанні з правильно підібраною дієтою такі тренування будуть максимально ефективними.

Десять порад здорового способу життя

Існує 10 порад, розроблених міжнародною групою лікарів, дієтологів і психологів, які становлять основу здорового способу життя.

Дотримання цих порад допоможе проводити і зробити більш приємним наше життя.

1 порада: розгадуючи кросворди, вивчаючи іноземні мови, виробляючи підрахунки в розумі, ми тренуємо головний мозок. Таким чином, сповільнюється процес вікової деградації розумових здібностей; активізується робота серця, системи кровообігу і обмін речовин.

2 порада: робота - важливий елемент здорового способу життя. Знайдіть відповідну для себе роботу, яка буде вам в радість. Як стверджують вчені, це допоможе виглядати молодше.

3 порада: не їжте дуже багато. Замість звичних 2.500 калорій обходитеся 1.500. Це сприяє підтримці активності клітин, їх розвантаженні. Також не слід впадати у крайнощі та їсти занадто мало.

4 порада: меню повинне відповідати віку. Печінка і горіхи допоможуть 30-річним жінкам уповільнити появу перших зморшок. Що міститься в нирках і сирі селен, корисний чоловікам після 40 років, він сприяє розрядці стресу. Після 50 років необхідний магній, який тримає у формі серце і корисний для кісток кальцій, а риба допоможе захистити серце і кровоносні судини.

5 порада: майте на все свою думку. Усвідомлена життя допоможе якомога рідше впадати в депресію і бути пригніченим.

6 порада: довше зберегти молодість допоможуть любов і ніжність, тому знайдіть собі пару. Зміцненню імунної системи сприяє гормон щастя (ендорфін), який виробляється в організм, коли людина закохана.

7 порада: спати краще в прохолодній кімнаті (при температурі 17-18 градусів), це сприяє збереженню молодості. Справа в тому, що і від температури навколишнього середовища залежать обмін речовин в організмі й прояв вікових особливостей.

8 порада: частіше рухайтеся. Вченими доведено, що навіть вісім хвилин занять спортом у день продовжують життя.

9 порада: періодично балуйте себе. Незважаючи на рекомендації, щодо здорового способу життя, іноді дозволяйте собі смачненьке.

10 порада: не завжди пригнічуйте в собі гнів. Різних захворювань, навіть злоякісні пухлини, більш схильні люди, які постійно лають самого себе, замість того, щоб розповісти, що їх засмучує, а іноді й посперечатися.






Правила здорового способу життя

1. Прагни рухатися якомога більше. Рух – це життя!
Частіше ходити пішки: ходьба активізує кровообіг.
Кілька разів за день потягуйтеся всім тілом, напружуючи м'язи спини і ніг.
А якщо у вас немає часу, то здійснюйте піші прогулянки.
2. Для хорошого фізичного стану необхідне правильне, глибоке і спокійне дихання. Старайся частіше провітрювати приміщення, в якому знаходитеся.
Бажано залишати кватирку відкритою на всю ніч: свіже повітря потрібне не лише Вашим легеням але і Вашій шкірі.
3. Приділяйте більше уваги поставі. Втома часто буває наслідком неправильної постави. Сутула спину приводить до того, що легені виявляються затиснутими, скорочується об'єм повітря під час вдиху. Від недоліку кисню м'язи втомлюються набагато швидше.
Звичка низько нахиляти голову до столу під час роботи створює додаткове навантаження на м'язи спини і приводить до  головного болю.
4. Боремося з втомою! Сядьте зручніше на стілець, відкиньтеся назад, закрійте очі і розслабте тіло. Посидьте так декілька хвилин. Це допоможе відновити сили.
Якщо Ви повернулися втомленими додому, повернути сили допоможе наступний засіб: ляжте на килимок на підлозі або на жорсткий диван, закрийте очі і розслабте м'язи. Постарайся ні про що не думати і зосередити увагу на м'язах тіла. Уявіть, що вони отримали повний відпочинок. Через п'ять - шість хвилин можете встати.
5. Нормальний сон для людини - 7-8 годин. Якщо Ви спите менше, виникає хронічна втома, яка призводить до зниження настрою і працездатності.
6. Неправильне харчування також може привести до перевтоми. Прагнучи схуднути, багато хто піддає організм хронічному голодуванню. А він мстить "стомленням". Така "дієта" недопустима. Організм повинен отримувати всі необхідні елементи. Тому вибираючи дієту, порадься з лікарем або відносьтеся до цього питання розумно. Наприклад, обмежте кількість солодкого і мучного в Вашому щоденному раціоні. І пийте більше чистої води (не менше літра в день). Вживайте більше їжі, що містить клітковину і цілісні зерна, і менше – їжу, що містить цукор і приготовану з пшеничного борошна. Не забувайте про овочі і фрукти. Готуйте їжу на рослинній олії, зменшите вжиток тваринного жиру.
7. Поганий настрій підсилює втома. А втома буває причиною поганого настрою. Виходить замкнутий круг. Щоб не впадати в такий стан, старайся частіше слухати улюблену веселу музику - це кращі ліки від поганого настрою.
6. Дотримуйте режим дня. Лягайте і вставайте в один той самий час. Це найпростіша порада виглядати красивим, здоровим і відпочилим.
7. Будьте психологічно урівноважені. Не нервуйте, адже нервові клітини не відновлюються. Хоча, говорять, відновлюються, але дуже – дуже повільно. Отже знаходьте скрізь позитивні моменти.
8. Загартовуйте свій організм. Краще всього допомагає контрастний душ – тепла і прохолодна водичка. Не лише корисно, але і допомагає прокинутися.
9. І звичайно не паліть, не зловживайте алкоголем та іншими шкідливими звичками. Адже це основні чинники, які погіршують здоров'я.
8. І найголовніше... Старайтеся, щоб у Вашому житті було більше позитивних емоцій. Дивіться простіше на проблеми і труднощі. Насолоджуйтеся життям!




 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу поради учням щодо здорового способу життя

Комментариев нет:

Отправить комментарий